Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Jaké jsou užitečné cyklo doplňky?

Aby jízda na kole byla co nejpříjemnější, je dobré si pořídit kromě pohodlného oblečení a bot i praktické cyklo doplňky. Co konkrétně značka Newline nabízí?

1. Cyklistická helma

V České republice je povinnost nošení cyklistické přilby pro děti do 18 let. Rozhodně ale doporučujeme její nošení i dospělým. Může zachránit život nebo zabránit velmi vážnému zranění. Nasazení helmy trvá pár sekund, zatímco léčení v nemocnici třeba několik měsíců. Aby přilba správně plnila svou ochrannou funkci, je nutné, aby na hlavě dobře držela – nesklouzávala, ale zase aby se pásek nezařezával do krku.  

2. Cyklistické rukavice

Vedle helmy patří mezi základní cyklistické vybavení rukavice. Ty ochrání ruce při případném pádu, v létě do sebe vsakují pot, takže neklouzají řidítka, a v zimě pomáhají před prochladnutím. Cyklistické rukavice jsou k dispozici v krátkém (bez prstů), nebo dlouhém provedení. Na vnitřní straně mají měkkou výstelku, která zabraňuje otlakům a klouzání. 

3. Cyklistické brýle

Před ostrým slunce, hmyzem i prachem. Před tím vším dokážou ochránit cyklistické brýle. O typech a výběru slunečních brýlí na kolo si můžete více přečíst již v jednom našem článku v poradně. Jen připomínáme, že v nabídce Newline jsou i brýle s výměnnými skly. 

4. Reflexní náramky

Stejně jako je při záchraně života důležitá cyklistická helma, tak o žití a nežití rozhodují reflexní pásky. S tmavým oblečením jste vidět na 18 metrů, zatímco s reflexním na 200. U značky Newline jsou k dostání i reflexní náramky se svítícími diodami. s nimiž se viditelnost ještě zvyšuje.  

5. Cyklistické návleky

Velmi praktickým cyklo doplňkem jsou návleky. Ochraňují před chladem a zpříjemňují sportování. Samozřejmostí je použíití funkčních materiálů. Vyyuží najdou nejen na kole, ale i při běhání a v zimě na běžkách. V sortimentu značky Newline jsou návleky na ruce, nohy a boty. Pokud bikujete i v zimě, jistě oceníte rovněž naši nabídku cyklistických čepic a kukel.  

Cyklo doplňky NewlineZpět do poradny

Na co pamatovat při výběru cyklistických kalhot?

Na co pamatovat při výběru cyklistických kalhot?20. 03. 2015
Dnes už je běžné, že cyklo kalhoty obsahují vložku. Jaké další vlastnosti by měly mít?

Tipy při nákupu cyklo dresu

Tipy při nákupu cyklo dresu16. 06. 2015
Jakou výhodu má cyklistický dres oproti klasickému bavlněnému triku? A jaké materiály jsou vhodné?


    Navštivte partnerské obchody
    z produkce Internetový-prodej.cz