Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

 Dárkový poukaz 500KčPopis produktu
Máte dilema, zda koupit bundu či kalhoty a nejste si jistí, že trefíte správnou velikost a barvu? Tento problém Vám pomůžeme vyřešit a to pomocí dárkového poukazu. Zakoupený dárkový poukaz můžete věnovat komukoliv ze svých přátel nebo z rodiny. Potěší babičku, dědečka, maminku, tatínka, nratra, sestru nebo i syna či dceru. Dárkový kupon nezklame ani ty nejnáročnější sportovce.

Poukaz lze uplatnit pouze v rámci jednoho nákupu, nelze ho uplatnit po částech. Zakoupené dárkové kupóny není možné vyměnit zpět za finanční částku. Je-li hodnota zakoupeného zboží nižší než nominální hodnota uvedená na poukázce, rozdílná hodnota se nevrací. Je-li hodnota zakoupeného zboží vyšší než nominální hodnota uvedená na poukázce, rozdílnou hodnotu je třeba doplatit.
Poukaz se nevztahuje na dodací náklady.

Platnost poukazu je neomezená.

Máte dotaz k tomuto produktu?
Pokud jste na našich stránkách nenašli odpověď na to, co jste hledali a máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo vyplněním tohoto formuláře a my Vás v co nejkratším termínu kontaktujeme.
Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Email byl úspěšně odeslán.
Telefon
*E-mail
ZbožíDárkový poukaz 500Kč
Příjmáme platební metody