Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

39%

 Impregnace ATSKO Permanent Water-Guard® 500ml AT1356Popis produktu
Na zakoupení tohoto produktu se navztahuje akce 2+1 zdarma
  • Použití: složení impregnačního přípravku v aerosolu je optimalizováno pro použití na výrobky z tkanin ze syntetických vláken a umělé-syntetické kůže. Na polyester, mikrovlákna, nylon-polyamid, dakron, polypropylen, umělé hedvábí, dále fleece, směsové, laminované a zátěrové tkaniny apod., včetně vodoodpudivých a nepromokavých-prodyšných systémů jako je Gore-Tex®, BlocVent®, apod. Složení impregnačního přípravku v láhvi s mechanickým rozprašovačem je optimalizováno pro použití na přírodní savé materiály. Na bavlnu, vlnu, plátno, semiš, a směsi s bavlnou.
  • Potřebný počet aplikací: pouze 1.
  • Způsob aplikace: postřikem.
  • Vydatnost balení: cca 1-2 kusy oděvu pro aerosolové balení, 2-4 kusy oděvu (dle velikosti oděvu) pro balení s mechanickým rozprašovačem.
  • Trvanlivost aplikace: záruka účinnosti pro nejpoužívanější tkaniny minimálně 25 vyprání, blíže viz článek Permanent Water-Guard-použití a záruka.
  • Struktura výrobku: nanotechnologie (technologie nano-vrstvy).
  • Neobsahuje: rozpouštědla, těkavé organické sloučeniny a zjasňovací UV-přísady a látky poškozující ozónovou vrstvu.
  • Velikost balení 500ml


Permanent Water-Guard® je přípravek typu DWR s vysokou a trvanlivou účinností proti vodě a špíně (DWR-Durable Water Repellent-trvanlivá vodoodpudivost). Tento fluorokarbonový polymer nahrazuje DWR úpravu z výroby.  


Obnovuje prodyšnou vodoodpudivost vnější vrstvy u všech vodoodpudivých a nepromokavých prodyšných systémů jako je Gore-Tex®, BlocVent®, Climatic®, eVent®, Entrant®, HyVent®, Gelanots® apod. Po ošetření povrchu materiálu přípravkem Permanent Water-Guard® tvoří voda krůpěje, stéká a materiál zůstává suchý a prodyšný. Odpuzuje špínu, mastnoty, soli, oleje, a tím zabraňuje znečištění, tvorbě skvrn a poškozování materiálů.


Bezpečné je jeho použití na výrobky s péřovou a syntetickou izolační výplní. Prodlužuje životnost výrobků. Nezpůsobuje žloutnutí a tuhnutí materiálů. Materiál je po ošetření hebký a poddajný. Při schnutí nevydává žádný pach. Je nehořlavý.


Stačí jediné nanesení a po usušení a aktivaci teplem, dosáhnete ojedinělé účinnosti přípravku. U textilií, které lze prát a žehlit, účinkuje Permanent Water-Guard® lépe než vodoodpudivá úprava z výroby. Pro materiály polyamid-nylon, polyester, dakron, bavlna a jejich směsi je navíc poskytována záruka na účinnost pro 25 vyprání v přípravku Sport-Wash®. Je to mimořádná účinnost, která není uváděna u žádného jiného výrobku. Dokonce ani u výrobků, např. oděvů, u kterých byl trvanlivě vodoodpudivý přípravek (DWR) nanesen při výrobě tkaniny.
 

V čem spočívá rozdíl mezi přípravkem s mechanickým rozprašovačem a přípravkem v aerosolu?

Permanent Water-Guard® s mechanickým rozprašovačem, má v roztoku, na rozdíl od přípravku v aerosolu, vysoký obsah rozptýlených pohyblivých pevných částic. Důsledkem je skutečnost, že pokud použijete přípravek s mechanickým rozprašovačem na savý materiál, např. tkaninu z bavlny, bude pro její naimpregnování stačit pouze jeden nástřik. Pokud, na savý materiál použijete přípravek v aerosolu, je pravděpodobné, že pro stejnoměrné provlhčení materiálu impregnací budete potřebovat větší množství přípravku, resp. bude potřeba provést další nástřik. Toto je jediný rozdíl mezi přípravkem v láhvi s mechanickým rozprašovačem a přípravkem v aerosolu. Tato skutečnost se odráží i v následném doporučeném použití obou přípravků, pro různé druhy materiálů. Vzhledem k výše uvedenému je zřejmé, že přípravky jsou pro různé materiály zaměnitelné a rozdíl může být pouze ve spotřebě přípravku.


Permanent Water-Guard® s mechanickým rozprašovačem zvolte na přírodní savé tkaniny-bavlna, směsi s bavlnou, vlna, plátno apod. a semiš. Díky svému originálnímu složení je nepřekonatelný na velmi savou 100% bavlnu. Na výrobky s Gore-Tex®, BlocVent®, apod.


Permanent Water-Guard® v aerosolu zvolte na tkaniny ze syntetických vláken (nylon-polyamid, polyester, směsi, dacron, fleece, mikrovlákna, umělé hedvábí, polypropylen, zátěrové a laminované textilie atd.) a syntetickou kůži apod. Na výrobky s Gore-Tex®, BlocVent®, apod.


Stačí jediné nanesení a po usušení a aktivaci teplem, dosáhnete ojedinělé účinnosti přípravku. U textilií, které lze prát a žehlit, účinkuje Permanent Water-Guard® lépe než vodoodpudivá úprava z výroby. Pro materiály polyamid-nylon, polyester, dakron, bavlna a jejich směsi je navíc poskytována záruka na účinnost pro 25 vyprání v přípravku Sport-Wash®. Je to mimořádná účinnost, která není uváděna u žádného jiného výrobku, dokonce ani u výrobků, které mají trvanlivě vodoodpudivé přípravky (DWR) naneseny při výrobě.

Dostupnost:Skladem

Máte dotaz k tomuto produktu?
Pokud jste na našich stránkách nenašli odpověď na to, co jste hledali a máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo vyplněním tohoto formuláře a my Vás v co nejkratším termínu kontaktujeme.
Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Email byl úspěšně odeslán.
Telefon
*E-mail
ZbožíImpregnace ATSKO Permanent Water-Guard® 500ml AT1356
Příjmáme platební metody

Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz