Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Jedinečná nabídka – funkční trika s logem Půlmaratonu

9.9.2014
Na konci srpna proběhla v Blansku velká běžecká akce nazvaná Půlmaraton Moravským krasem. Kromě trati douhé 21,1 km se běžely kratší trasy: dětský běh pro děti do 7 let, lidový běh pro širokou veřejnost bez omezení věku na 800 m a městský běh na 2,4 km. Řada běžců závodila ve funkčních tričkách značky Newline. E-shop newline.cz byl totiž hlavním partnerem celé akce. 


Půlmaraton už je sice minulostí, ale stále si ještě můžete obstarat pěknou památku – funkční trika s logem Newline a Půlmaraton Moravským krasem 2014. Velmi lákavá je cena – pouhých 299 Kč. Trika jsou v nabídce ve dvojím provedení – ve fialové barvě pro muže a v růžové pro ženy. Pokud byste měli zájem o jiné barevné provedení, je možné si jej objednat za běžnou cenu 560 Kč. 

Funkční triko Newline s logem Půlmaratonu je ušito z lehkého, na omak příjemného pružného materiálu (100% PES). 
Díky tomu velmi rychle schne a výborně odvádí pot z pokožky. Je vhodné pro všechny sportovní i rekreační aktivity jako je cyklistika, běh nebo turistika.  Seznam aktualit


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz