Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

KOMPRESNÍ PODKOLENKY JSOU IDEÁLEM PŘI SPORTOVÁNÍ, CESTOVÁNÍ A BĚŽNÉM ŽIVOTĚ

7.7.2014

Kompresní podkolenky jsou výrobkem určeným k regeneraci lýtkových svalů. Proto jsou velmi prospěšným kusem oblečení při sportování, cestování a řadě dalších činností v běžném životě. 

Jak kompresní podkolenky fungují? 

Kompresní podkolenky vyvíjí tlak na žíly na každém místě nohy. Nejvíce v oblasti chodidel a kotníků, tím je podpořeno proudění krve k srdci, která se lépe okysličuje a srdce není tak namáháno. Kompresní podkolenky pomáhají při zvýšení fyzického výkonu, snižují riziko svalového zranění při sportu. Jsou účinné proti nepříjemnému otékání končetin vznikajících z dlouhodobého stání, nebo sezení v zaměstnání, dlouhodobého cestování v různých dopravních prostředcích a třeba v turistice. Zlepšují chlazení svalů v teplém počasí. Síla kompresních podkolenek podporuje svaly, předchází únavě a podporuje regeneraci tkáně. Podkolenky s kompresí působí pozitivně na krevní oběh díky stupňovitému masážnímu tlaku. Jsou vhodné tam, kde dochází k přílišnému zatížení dolních končetin.Seznam aktualit


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz