Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V nabídce nová kompresní trika pro muže i ženy.

20.2.2013

V naší nabídce najdete novou kolekci, která je doplněna o nová kompresní trika a kompresní kalhoty.

Jaké má komprese účinky?

Kompresní prádlo napomáhá dostávat více kyslíku do Vašich svalů. Díky zpevnění těla a především svalstva napomáhá lepší stabilitě. Po sportovním výkonu pocítíte i rychlejší regeneraci svalstva. Kompresní trička jsou ušita přesně tak, aby splňovala maximální pohodlí při aktivitách a to díky plochým švům a maximálnímu odvodu vlhkosti směrem od pokožky. Díky obepnití napomáhá k lepší ochraně těla.
Totiž při sportovní zátěži vzniká ve svalech kyselina mléčná způsobující únavu a bolestivost svalů. Kompresní prádlo podporuje na správných místech krevní oběh a tím je usnadněn odvod právě kyseliny mléčné a toxinů, kompresní prádlo tak významně pomáhá po sportovním zatížení či při zotavení po zranění, aby se tělo rychleji dostalo zpět do kondice. Tento princip, na jehož základě kompresní prádlo funguje, je již řadu let znám a úspěšně používán ve zdravotnictví.

Nyní malá ukázka kompresních triček z naší nabídky!

Dámské běžecké kompresní tričko Newline ICONIC stretch 10794-262


Pánské běžecké kompresní tričko Newline ICONIC stretch 11794-556


Dámské běžecké kompresní tričko Newline ICONIC compression 10796-06


Pánské běžecké kompresní tričko Newline ICONIC stretch 11647-541


Seznam aktualit


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz