Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nově otevřená prodejna

26.10.2015

Nenašli jste odvahu objednat si zboží přes e-shop? Líbí se Vám oblečení NEWLINE, ale nejste si jistý jakou velikost zvolit, nebo prostě jste typ člověka, co si musí kupovanou věc nejdřív ohmatat? Tak právě pro vás je určena nová prodejna v Brně. 

Osobní odběr je zdarma

Nový obchůdek nazvaný Běžecká speciálka je na rohu ulic Čápkova a Gorkého v prostorách bývalé Lyžárny. Najdete zde průřez naším oblečením i doplňků pro běžce. Není problém si věci vyzkoušet, ohmatat, nebo jen tak prohlédnout. Pokud by v obchodě vámi vybraný kus nebyl ve vhodné velikosti, nebo barvě, neváhejte se zeptat našeho ochotného personálu. Vše je možné u něj objednat a dohodnout si termín dodání. Nebo jednoduše "v teple domova" si objednáte přes náš e-shop.

Ceny jsou stejné s cenami e-shopu a máte si možnost vybrat, či vám bude balíček doručen k vám domů, nebo si jej vyzvednete na prodejně. Osobní odběr bude možný jen pro zaplacené objednávky (platba předem převodem na účet, nebo platba online). Osobní odběr je ZDARMA.

                                          Obchod Newline 

Otevírací doba: pondělí až pátek: 10:30 - 17:30Seznam aktualit


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz