Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Prací prostředky ATSKO - novinka v e-shopu

14.4.2014

Prací prášek ATSKO Sport-Wash® je určen pro praní veškerých materiálů jako je bavlna, vlna, hedvábí, tkaniny s Gore-Tex®, BlocVent® apod., peří, Thinsulate®, mikrovlákna, polyetylén, polypropylén, nylon-polyamid, polyester, akrylik, směsové tkaniny, fleece, Soft-Shell, materiály laminované, zátěrové a impregnované, dále izolační výplně z peří, materiály typu Thinsulate® a Hollofil®, HI-TECH tkaniny jako je Gelanots®, BlocVent®, Gore-Tex®, Climatic®, eVent®, Entrant®, HyVent®, Polartec® a Soft-Shell. 
 

Přednosti pracího prostředku ATSKO Sport-Wash®

• obnovuje a udržuje výkonnost tkanin, napomáhá vzlínavosti vláken, napomáhá prodyšnosti u nepromokavých prodyšných tkanin, obnovuje načechranost a účinnost peří a syntetických izolačních materiálů
• mácháním se zcela odstraní, nezůstanou po něm žádné zbytky 
• čistí a odstraňuje pachy, avšak nezanechává žádnou vůni
• neobsahuje žádná bělidla, fosfáty, aviváže nebo zjasňovaní barviva
• biologicky rozložitelný a bezpečný pro septiky
• pro praní v pračce i ruční praní
• přispívá k prodloužení životnosti často praných oděvů
• obnovuje funkčnost vodoodpudivé úpravy
• obdržel ohodnocení High Efficiency – Vysoká účinnost
• čím větší balení, tím nižší cena

Stačí pouze jedno praní v ruce nebo v pračce a vlastnosti materiálu jsou znovu obnoveny.
 

Jak dávkovat? 

Co se týká správného dávkování pro praní v pračce, je doporučované od 2,5 kg do 3,5 kg použít 15 - 30 ml na málo až středně znečištěný oděv. Na oděv, který je silně znečištěný použijte 45 ml prášku. Dávkování vám usnadní uzávěr láhve, v němž je uveden objem.

Při ručním praní postačí nalít do 4 l vody 15 ml prášku. Toto množství odpovídá méně znečistěnému oděvu. Na silně znečištěný oděv (skvrny od hlíny, trávy, krve) použijte 22 ml prášku. Teplota vody není nějak rozhodující. Prací prášek odstraní nečistoty ve studené i teplé vodě. 
 

Struktura nanotechnologie

Výrobek ATSKO má strukturu nanotechnologie. Dovoluje materiálům oděvů propustnost pro vodní páry, ale nikoliv pro vodu v kapalném skupenství. Jeho složení se skládá z biologicky rozložitelné povrchově aktivní látky rostlinného původu. Pokud máte vy nebo kdokoli ve vaší rodině citlivou pokožku nebo jste alergičtí na zbytky, které zanechávají v tkanině některé běžné prací prostředky, s pracím prostředkem ATSKO Sport-Wash® nebudete mít problém. Ten se totiž z oděvů zcela vymáchá a nezpůsobí vyrážku, zčervenání ani podráždění pokožky.

ATSKO Sport-Wash® si v našem e-shopu můžete koupit ve dvojím balení: 

 Seznam aktualit


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz