Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Rozdáváme dárky – reflexní náramky

28.9.2015

Léto již skončilo, dny se krátí a noci prodlužují – zvýrazněte se reflexním oblečením. A když nakoupíte nad 1 500 Kč zašleme vám navíc reflexní náramek. Pozor akce platí od 1. 10. pouze do vyprodání zásob!

 

Reflexní náramek NewlineOblečení, které může zachránit život

Newline myslí na vaši bezpečnost ve své kolekci VISIO. O tom, jak je dobré nosit oblečení s reflexními prvky, jsme se blíže rozepsali v naší poradně. Věděli jste, že bez reflexních prvků jste vidět jen na vzdálenost 18 metrů a s použitím reflexních prvků až na 200 metrů? 

Dobře víme, že vám vaše bezpečnost není lhojstejná a tak k vám přicházíme vstříc s lákavou nabídkou slevy až 15 % na kompletní sekci reflexního oblečení BUĎ VIDĚTAkce proběhne 1. a 2. října 2015. 

Dárek v podobě reflexního pásku

Ještě k tomu vám pomůžeme se lépe připravit na novelu zákona o silničním provozu, která nabudne platnost 1. 1. 2016. Přichystali jse si pro vás nové dárky. Reflexní náramek dostane každý k objednávce nad 1 500 Kč a svítící náramek přibalíme ke každé objednávce nad 3 000 Kč. Akce platí od 1.10. 2015 do vydání zásob. 

Reflexní oblečení Newline Visio
                                                                                        

Seznam aktualit


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz