Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Termoprádlo Newline - značka kvality! Velký výprodej!

18.1.2015
Newline směle konkuruje svým termoprádlem všem vyhlášeným značkám a rozhodně nezůstává pozadu! Jeho mnohaleté zkušenosti s výrobou a požadavky zákazníků na funkčnost této části oděvu se odráží v kvalitě a stálé poptávce po termoprádle Newline.
A nyní za neskutečně nízké ceny!


Newline byl průkopníkem termoprádla v době, kdy ještě mnozí z nás nevěděli, o čem je řeč. V posledních pár letech se ovšem toto funkční prádlo stalo neodmyslitelnou součástí našeho šatníku, saháme po něm vždy, když se chystáme na náročnější sportovní výkony a je jedno, jestli jde o cyklistiku, horolezectví nebo lyže. To je rozhodující až při výběru samotného termoprádla pro ten určitý výkon.  U Newline jsme vám to zjednodušili, tam stačí, když se podíváte na barevné štítky a podle jejich barvy se rozhodnete – termoprádlo s modrým štítkem do zimy, s červeným do tepla a se žlutým tak něco mezi . Ale stejně záleží na vás, které vám vyhovuje a které upřednostňujete. Výběr je veliký a ceny nyní více než příznivé. Máme pro vás jen malou „ochutnávku“ z naší nabídky. Prohlížejte a vybírejte, zcela jistě to není zbytečný kus oděvu, který vám bude zahálet ve skříni nevyužitý, o to se nebojíme. A udělá radost každému!
BODYWEAR pánské triko seamless NEWLINE bezešvé termoprádlo 34857-060

BODYWEAR pánské triko seamless 34857-060

855 Kč1 120 Kč S,  M,  L,  XL,  XXL Skladem Detail
24%Seznam aktualit


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz