Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Už jen týden na výměnu vánočních dárků

25.1.2016

Nechtěně jste zvolili nevyhovující velikost, nebo jste se netrefili do oblíbené barvy? Tak právě vy máte šanci vyměnit nevhodný vánoční dárek ještě teď.

Výměny dárků přijímame do konce ledna

Zákonem daná lhůta je 14 dní, ale ze zkušenosti víme, že ne každému dané dva týdny stačí. My vám dávame 30 dní na výměnu, nebo vrácení zakoupeného zboží. Oblečení nesmí být po tuto dobu nošeno, musí být vráceno s původní visačkou a v původním obale (bude-li to možné).

Pro urychlení procesu výměny nás prosím obeznamte o dané výmeně a to na mail: eshop@newline.cz. V textu krátce popište, co a za co si přejete vyměnit a v jaké velikosti. Než nám doručí vámi zaslaný balíček, připravíme si požadované zboží.

Balíčky posílejte na naši adresu provozovny:
Bartolini s.r.o. - eshop
Svatopluka Čecha 54/17
680 01 Boskovice


Do balíčku prosím přiložte krátkou informaci o co se jedná. V případě, že si přejete zboži zcela vrátit, nezapomentě připsat i číslo účtu, kam máme poukázat částku za vrácené zboží. Totéž budeme potřebovat, jedná-li se o výměnu dražšího kousku za lacinější. Prosím, pište minimálně na fomát papíru A5 –  dokladá se do účetníctví.
Děkujeme za spolupráci. 

                           Výměna zboží - Newline
Seznam aktualit


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz