Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

VÝPRODEJ

8.2.2016

Potřebujeme místo pro novou kolekci jaro/léto 2016. Tak co? Pomůžeme si vzájemně? Vy nakoupíte výhodně, nám se uvolní místo ;-)

VÝPRODEJ s minimálně 43% slevou

Zlevněné sportovní oblečení Newline pochází především z naší vzorkovny. Vzorky se objednávají před sezónou,  někdy se stane, že když nastane samotná sezóna, některé kousky se dále nevyrábí, nebo se jemně pozmění barva nebo prošití. Máte šanci tak získat originálni kousek!
Oblečení bylo pověšené na ramínkach, některé kousky byly odzkoušeny našimi zákazníky. Jedná se o limitované množství a velikosti. Ve výprodeji dále najdete kousky, které si naši zákazníci objednali, ale nevyzvedli si je.

Všechno oblečení z výprodeje obdržíte s originální visačkou, jen se může stát, že ne v původním originálním balení. Kdyby vám oblečení nevyhovovalo, dá se vyměnit nebo zcela vrátit – neděláme rozdíl, zda se jedná o zboží z výprodeje nebo ne. Za všechno zboží ručíme 100% stav.

Zaběhněte si pro zvýhodněné zboží i vy ;-)


Výprodej oblečení newline Seznam aktualit


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz