Kolekce Visio

Dny se krátí, myslete na svoji bezbečnost i u běhu

 

Reflexní prvky vám mohou zachránit život! Jak je vidět v tabulce, reflexní materiál je viditelný na 200 metrů. Když se půjdete večer proběhnout a oblečete se do tmavého oblečení bez reflexních prvků, řidič vás uvidí jen 18 metrů před vámi a to je už dost pozdě na bezpečný úhybný manévr.

 

Newline ví, jak jsou reflexní prvky důležité, proto jsou součastí každého oblečení značky Newline. Specifickou kolekci je VISIO, kde kromě reflexních prvků ve zvýšené míře, vás zaujme i barva: neonově růžová či neonově žlutá.  V těchto barvách je nejen oblečení, ale i doplňky jako jsou čepice, čelenky či rukavice.

Tvůrci Newline nezapoměli ani na cyklisty, kteří zajisté ocení lehkou cyklistickou bundu s neprofukem nebo zimní cyklo bundu, která je navíc opatřena i voděodolným postřikem.

Všechno oblečení Newline je z prodyšných funkčních materiálů. V kolekci VISIO najdete oblečení určeno především na podzim a zimu - v čase, kdy jsou dny krátké a noci dlouhé, kdy je poměr jasných dní srovnatelný s těmi více sychravými. 

Tak neváhejte - dejte o sobě vědět a buďte vidět!