LIMITED EDITION - Kolekce podzim/zima 2019

Newline LIMITED EDITION - Kolekce podzim/zima 2019


Limitová edice, kolekce NEWLINE podzim/zima 2019 je tady. Vysoká kvalita, úžasný komfort a funkčnost bez kompromisu, kterou hledáte už nemusíte dále hledat, protože jste ji právě našli. Kolekce je vyvinuta a zaměřena na podzimní a zimní běhání, trénink a další s tím související sportovní aktivity. Designově jsou podzimní a zimní produkty již tradičně v tmavších odstínech, které jsou vhodně doplněny výraznými, modními a netradičními barvami. Pro dámy jsme vybrali nádherný odstín fialové, úžasnou tyrkysovou modř a decentní šedou. Pro pány můžeme nabídnout klasickou modrou, taktéž decentní šedivou a žlutozelný odstín, který opět velmi netradiční. Nechybí reflexní a výrazné prvky, které kolekci nejenom oživují a vtiskují jí její charakter, ale jsou zároveň ochraným prvkem, protože zejména v zimním období máme kratší dny, více nepříznivého počasí a dobrá viditelnost je přesno to, co potřebujete. 
 

 


 

Kolekce podzim/zima 2019 je tedy vždy unikátní vysokou funkčností a módním vzhledem, který se obměňuje. Tato kolekce je limitovaná a máme k dispozici pouze omezené množství kusů pro československý trh a dostupná k nákupu je vždy pouze po určitou dobu a to je právě teď. Neváhejte tedy s jejím pořízením, protože první kusy již velmi rychle mizí. Jak to bývá, ty nejlepší artikly zmizí jako první. 

 

 

V čem přesně spočívá výjimečnost kolekce Newline podzim/zima 2019?

- Limitovaná edice díky které se odlišíte. 

- Kvalita bez kompromisů dotažená do posledních detailů. 

- Technická propracovanost produktů. Prvky, které jinde nenajdete, zpříjemní Váš trénink a dají Vám nejvyšší možný komfort. 

- Propracovaný, módní design a moderní barvy.

- Splňuje veškerý komfort a technické parametry, které můžete od funkčního oblečení očekávat a díky tomu se při běhu můžete soustředit na svůj výkon, nikoli na vaše oblečení.

 

 

 

 

Přejete si pod stromeček kvalitní zimní běžecké vybavení, abyste mohli lépe plnit svá novoroční předsevzetí?

Nebo Vám chybí oblečení na podzimní/zimní tréninky?

S kolekcí Newline podzim/zima se obléknete tak jak potřebujete!!

 

BĚHEJ A TRÉNUJ S NEWLINE!

BUĎ JINÝ, BUĎ NEWLINE!