PŘÍBĚH značky NEWLINE
 

 

 

NEWLINE byl založen v roce 1981 a od té doby dosáhl velkého úspěchu na mezinárodní sportovní scéně a je dostupný zákazníkům ve výrazné části Evropy, v Rusku, v USA, v Kanadě a v Austrálii. NEWLINE nabízí moderní běžecké vybavení na nejvyšší úrovni jeho funkčnosti, zaměřující se na detaily a komfort uživatele. 

VŠE ZAČALO V ROCE 1981
 

Zavěšený na padáku mezi nebem a zemí, zakladatel značky NEWLINE, Helge Petersen, začal přemýšlet, proč je jeho oblečení stále mokré a padám vždy suchý. 
 

Později použil materiál, ze kterého byly padáky vyrobeny, na první funkční běžeckou soupravu, co kdy byly ušita. 

Díky jeho zkušenostem z Dánských Speciálních Sil, využívající vojenskou preciznost a jako dlouholetý aktivní běžec vytvořil revoluční kolekci vysoce funkčních běžeckých produktů zaměřených na detail a komfort uživatele. 

Tohle stále je stále DNA všech produktů značky NEWLINE. 
 

 

 

 HELGE PETERSEN - rozhovor se zakladatelem značky NEWLINE

Značka NEWLINE vznikla díky potřebě armády využívat funkční oblečení během tréninku a výcviku, a to místo běžného armádního oblečení, které bylo vyrobeno z bavlny. Řešením této situace, které do té doby nebylo vyzkoušeno, bylo použít syntetické materiály, které během tréninku fungovali mnohem lépe. To vše byla hnací síla k tomu začít vytvářet první produkty a tím i značku NEWLINE.
Prvním z bodů, kterými jsme se zabývali byla ventilace a odvětrání oblečení. Potřebovali jsme materiál, který by zůstaval suchý navzdory pocení se. To zažehlo potřebu hledat a vyvíjet nové materiály a zvyšovat jejich kvalitu, a to se stalo neodmyslitelnou součástí DNA značky NEWLINE. Bavlna prostě nefungovala dobře, potřebovali jsme materiály, které by zůstávaly suché. 

NEWLINE DNA je vždy o kvalitě produktu, neustálém zaměření se na udržování tepelného komfortu uživatele a zapracování tohoto do našich NEWLINE produktů. 

NEWLINE produkty tak optimalizují tepelný komfort a odvětrání uživatele ve chvíli, kdy je to potřeba. 
 

FUNKČNOST a MÓDA v jednom

V NEWLINE milujeme běhání! Naše poslání, které vzešlo z Dánských speciálních sil, jsou inovace, odhodlání a nekompromisní kvalita, a to všechno jsou základní prvky NEWLINE DNA.

 

 

SLEVA AŽ 1000 KČ NA TVŮJ PRVNÍ NÁKUP. BUDE TVOJE?