Newline - RUNNERS OUTFIT SINCE ´81

Historie sportovní značky Newline se začala psát přímo v terénu – mezi nebem a zemí. V roce 1981 totiž jeden vášnivý dánský parašutista začal během seskoku přemýšlet, proč je jeho oblečení vždy mokré, zatímco padák suchý. Jeho zvídavost nakonec vyústila v to, že z materiálu padáku vyrobil jednu z prvních funkčních souprav. Využil k tomu své vědomosti ze speciálních armádních sil a také dlouhodobé zkušenosti z aktivního běhání.

Postupně se primitivní „padákový“ oděv vylepšoval a sportovní oblečení značky Newline začalo dobývat svět. V současné době má Newline pobočky ve třicítce zemí po celém světě. Kromě rodného Dánska a přilehlých severských zemí, také ve vzdáleném Japonsku, Austrálii či Spojených státech amerických. Pro Českou a Slovenskou republiku je výhradním dovozcem oblečení Newline naše firma Bartolini s.r.o.  To znamená, že v našem   e-shopu nabízíme produkty značky Newline za ty nejlepší ceny.

Unikátní boty a kompresní oblečení

Sortiment značky Newline je velmi široký. Zahrnuje nejrůznější typy funkčního oblečení a sportovních doplňků. Specialitou značky Newline je také kompresní oblečení, jež ještě zvýší sportovní výkon a je ideální pro ty, kteří chtějí zhubnout a zformovat postavu. 

 

Důraz na design a pohodlí

Značka Newline se zaměřuje především na oblečení pro běžce cyklisty, ale vyberou si rovněž příznivci ostatních sportů. Všichni ocení vysoce prodyšný materiál a krásný design. Zapomeňte na pouze fádní bílou a černou. Newline tvoří oblečení v módních barvách a cílem je, abyste se v něm za každých okolností cítili pohodlně. 

Naše motto: Buď jiný, buď Newline!

Rychlost doručení

Rychlost doručení

Skladové zásoby odesíláme zpravidla tentýž den.

Zboží z centrálního skladu v Dánsku doručujeme do 10-ti dnů.