Tabulky velikostí

Dětská velikostXXSXS
věk7-10 let11-14 let
Výška postavy (cm)128-146147-164
Obvod hrudníku (cm)7078
Obvod pasu (cm)6068
Obvod boků (cm)7284
Délka ruky (cm)48,557,5
Délka nohy (cm)63,575,5
Obvod krku (cm)31,2534,25
Dámská velikostXSSMLXL2XL
Výška postavy (cm)159165171175179183
Obvod hrudníku (cm)76828894100106
Obvod pasu (cm)626670747882
Obvod boků (cm)889296100104108
Délka ruky (cm)5859,56162,56465,5
Délka nohy (cm)73,57678,58081,583
Obvod krku (cm)343536373839
Pánská velikostSMLXL2XL3XL
Výška postavy (cm)173178183188193198
Obvod hrudníku (cm)9298104110116122
Obvod pasu (cm)80869298104110
Obvod boků (cm)97101105109113119
Délka ruky (cm)63,56566,56869,571
Délka nohy (cm)788082848688
Obvod krku (cm)394041424344
Výška postavy (cm)A
Obvod hrudníku (cm)B
Obvod pasu (cm)C
Obvod boků (cm)D
Délka ruky (cm)E
Délka nohy (cm)F
Obvod krku (cm)G
Size figure
ZAJÍMAJÍ VÁS NOVINKY A AKČNÍ NABÍDKY?